Обговорення спорядження для ПІДВОДНОГО МИСЛИВЦЯ

 • Форум
  Темы
  Сообщения
  Последнее сообщение
 • Нет непрочитанных сообщений Про ГІДРОКОСТЮМИ
  Гідрокостюм-частина спорядження, що служить для захисту тіла від холоду і механічних пошкоджень і діляться на два типи: «сухі» і «мокрі». Сухі, як Спорядження для підводного полювання, практично не використовуються. Дія мокрих гідрокостюмів засноване на малій теплопровідності неопрену, який надівається на голе тіло. У ньому зручніше, ніж в сухому, і можна пірнати на граничні глибини. Від товщини неопрену залежать його теплоізолюючі властивості. Для середньо холодостійкого жителя середньої смуги добре б мати гідрокостюм товщиною 5 мм для літа, 7 міліметровий для пізньої весни і ранньої осені і 9 міліметровий - для пізньої осені і зими. Таким чином, найбільш ходовий мисливський костюм для нас 7 міліметровий.
  0 Темы
  0 Сообщения
  Нет сообщений
 • Нет непрочитанных сообщений Про РУШНИЦІ
  Нарешті, рушниця, спорядження без якого серйозна підводне полювання неможлива. В принципі, рибу можна зловити і руками, але... це вже не зовсім полювання. Так ось, рушниці по конструкції можуть бути гумового бою (арбалети), пружинного, пневматичні, гідропневматичні і пневмовакуумние. Найбільшого поширення на даний момент мають арбалети (іноземного виробництва) і пневматичні рушниці (як іноземного виробництва, так і вітчизняні). За умовами застосування-річкові, напівморські і морські.
  4 Темы
  4 Сообщения
  Последнее сообщение Гавайки, слінги, polespear
  keltvic Перейти к последнему сообщению
 • Нет непрочитанных сообщений Про ЛАСТИ (галоші, лопасті)
  Ласти дозволяють швидко і маневрено плавати. Їх конфігурація, жорсткість, і, в кінцевому рахунку, потужність гребка вибирається з умов полювання і маси мисливця. Для подолання течій і великих водних просторів, для швидкого занурення і спливання краще мати пасти довгі і потужні. Для спокійного полювання в мілководній частині водойм чудово підійдуть ласти середньої довжини і жорсткості. Звичайно, вони не повинні здавлювати або натирати стопу, а також мати таких виступів, які будуть чіплятися за траву, гілки або, не дай бог, рибальські мережі.
  2 Темы
  2 Сообщения
  Последнее сообщение Re: Вибір ласт для підводного…
  Xrux Перейти к последнему сообщению
 • Нет непрочитанных сообщений Про ШКАРПЕТКИ І РУКАВИЧКИ
  Рукавички виконують дві функції: захищають руки від травм і від переохолодження. Влітку, в теплій воді, найбільш зручні тонкі п'ятипалі, їх тильна сторона виконана з тонкого неопрену, а долоні з тонкої шкіри з посиленнями. У таких рукавичках зручно і щільно утримується зброя, не вислизає риба, коли ви її хапаєте, а якщо рука потрапляє під зябра - пальці і долоні залишаються цілими. Шкарпетки для підводного полювання це додатковий утеплювач, що зводить циркуляцію води і відведення тепла від ніг практично до нуля. Одягаються вони під боти, а також їх можна використовувати окремо від бот. Виготовляються з 3-х, 4-х і 5-ти мм неопрену. Всередині можуть мати покриття типу "відкрита пора".
  0 Темы
  0 Сообщения
  Нет сообщений
 • Нет непрочитанных сообщений Про МАСКИ І ТРУБКИ
  Ця частина спорядження обов'язково підбирається індивідуально, бо конфігурація особи у кожної людини своя, а основне завдання маски полягає ще й в тому, щоб не давати воді просочитися до очей і носа. Якщо зір не ідеальне - теж не проблема. Сучасні маски мають можливість заміни штатних стекол на лінзи, і» очкарикам " нема чого турбуватися. Дихальна трубка дозволяє мисливцеві не піднімати голову після кожного нирка для вдиху, а постійно тримати підводну обстановку під контролем. При цьому трубка не повинна заважати полюванню серед підводної рослинності і кущів, не повинна натирати ясна, не повинна булькати бульбашками і розполохувати рибу.
  1 Темы
  1 Сообщения
  Последнее сообщение Як підклеїти маску
  Xrux Перейти к последнему сообщению
 • Нет непрочитанных сообщений Про НОЖІ
  Ніж-найважливіша частина спорядження, що є одним з елементів безпеки підводного мисливця. Головна вимога, що пред'являється до підводного ножа, це високі ріжучі (і пиляють) властивості клинка для максимально швидкого перерізання мереж, мотузок, водоростей, в загальному, всього того, що може таїти небезпеку для підводного мисливця на глибині. Ніж продається разом з кобурою, що має спеціальний фіксатор, що дозволяє швидко вийняти і вставити назад ніж. Кобура кріпиться ременями до гомілки або до плеча.
  1 Темы
  2 Сообщения
  Последнее сообщение Re: Как исправить косяк ножа …
  Vida Перейти к последнему сообщению
 • Нет непрочитанных сообщений Про ВАНТАЖНИЙ ПОЯС
  Вантажний пояс виконує роль компенсатора повітря, що знаходиться в мокрому і під сухими гідрокостюмами. Без цієї частини спорядження ви не зможете пірнути, а як поплавок будете бовтатися на поверхні. Для тонкого (3-5 мм) мокрого гідрокостюма потрібно близько 5-7 кг свинцю на поясі, для звичайного мисливського мокрого гідрокостюма (7 мм) - 8-12 кг.а для товстого мокрого (9-10 мм) і сухого гідрокостюмів - 12 кг і більше. Все це, як правило, вішається на пояс, який має легкораз'емную пряжку для його швидкого аварійного скидання. При тривалому плаванні тиск важкого вантажного пояса призводить до болю в попереку. Цього можна уникнути, якщо використовувати так звану розвантажувальну жилетку. Загальний вантаж ділиться, і одна його частина поміщається в жилетку.
  0 Темы
  0 Сообщения
  Нет сообщений
 • Нет непрочитанных сообщений Про ЖИЛЕТКИ
  Вантажний жилет призначений для розподілу вантажного завантаження по тілу підводного мисливця і використовується спільно з гумовим ременем. Жилет виготовлений з неопрену і дозволяє використовувати стандартні вантажу 1кг, 1,5 кг і 2 кг.рекомендуємо завантажувати 40% ваги в жилет, а 60% на гумовий пояс, хоча це співвідношення може бути дуже індивідуальним.
  1 Темы
  1 Сообщения
  Последнее сообщение Жилетка з пришитим ножиком
  Xrux Перейти к последнему сообщению
 • Нет непрочитанных сообщений Про ПОЯСИ ТА КУКАНИ
  Пояс призначений для правильного розподілу вантажу, компенсування плавучості і вільного переміщення під водою. Якщо ви віддаєте перевагу розміщувати вантажу навколо талії, прийшов час придбати міцний, зручний і надійний пояс. Пояс для вантажу з гуми дуже еластичний, добре розтягується, щільно облягає фігуру мисливця, чим підкорив багатьох любителів підводного полювання. У той же час нейлоновий пояс для вантажу відрізняється міцністю і зносостійкістю.
  Виловлюється видобуток потрібно десь зберігати. Для тих, хто захоплюється підводним полюванням — актуально застосовувати кукан. Пристрої з такою ж назвою використовуються і для звичайної риболовлі, але по конструкції вони відрізняються.Такий пристрій для підводного полювання складається з кріплення, троса, голки. Застосування такого пристрою для зберігання риби дозволяє зробити процес полювання більш комфортним і зручним. Мисливцеві не доводиться повертатися з кожною здобиччю на човен / берег, щоб залишити її — він може прямо у воді нанизати її, і продовжити полювати.
  1 Темы
  1 Сообщения
  Последнее сообщение Кукан перероблений
  Xrux Перейти к последнему сообщению
 • Нет непрочитанных сообщений Про ЛІХТАРІ
  Ліхтар, можливо, не перший елемент спорядження для підводного полювання, але рано чи пізно питання вибору ліхтаря постає перед мисливцем.Як вибрати ліхтар, який вам потрібен, де його купити, що необхідно знати про ліхтарі, щоб не переплачувати, на які характеристики слід звернути увагу? Якщо ви вибираєте перший ліхтар для підводного полювання, то не варто експериментувати з неперевіреними виробниками. Також не варто купувати ліхтар, не призначений для використання під водою і сподіватися, що звичайна герметизація корпусу вирішить питання (дані маніпуляції можливі, але при наявності певного досвіду і знань).
  5 Темы
  26 Сообщения
  Последнее сообщение Re: Фонарь Волга от Аквамасте…
  Vida Перейти к последнему сообщению
 • 2 Темы
  7 Сообщения
  Последнее сообщение Re: Зарядное устройство Nitec…
  Vida Перейти к последнему сообщению
 • Нет непрочитанных сообщений Про ВІДЕКАМЕРИ
  Під водою бажано використовувати ширококутні об'єктиви. Спалах теж не зіграє особливої ролі, навіть при відстані двох метрів вода поглине світло від неї, при самій максимальній потужності. Любителі підводної зйомки рекомендують хорошу камеру упаковувати в спеціальні бокси або пакети.
  Так що для підводної зйомки вам може знадобитися кілька речей: сонячний день, хороша камера, об'єкт на відстані двох трьох метрів і захисний чохол для камери, і звичайно ж прозора вода.
  3 Темы
  7 Сообщения
  Последнее сообщение Re: Автономне живлення для ки…
  Xrux Перейти к последнему сообщению
 • Нет непрочитанных сообщений Про БУЙКИ
  Буй для підводного полювання - даний аксесуар використовують не всі підводні мисливці. Але існують умови, при яких його використання – не просто бажано але і необхідно. Перш за все буй корисний при полюванні на великих водних просторах. Коли полювання триває без виходу на човен або берег, 5-8 годин, без нього або плотик для підводного полювання вам буде складно обійтися.
  Коли ви відпливаєте надовго, потрібно по можливості передбачити багато різних дрібниць. Конструкція передбачає можливість кріплення на ньому додаткової рушниці, запасних гарпунів, пляшки з водою, невеликого запасу їжі, кукана для риби. Обов'язковим елементом буя є котушка з запасом Лина і якорем на кінці. Зазвичай якір кріпиться на поясі мисливця. При необхідності, якір може рити скинутий і служити орієнтиром.Ще однією функцією є попередження човнів і катерів про вашу присутність.
  0 Темы
  0 Сообщения
  Нет сообщений
 • Нет непрочитанных сообщений Про ПРИЛАДИ
  Якісне професійне спорядження і набір підводних аксесуарів – запорука успішного занурення. Предмет, який значно підвищить комфортність перебування під водою і допоможе орієнтуватися на глибині, на гуркотах, в плавнях — компас. Цей аксесуар не входить в список для новачків, але професіонали настійно рекомендують придбати його, якщо ви усвідомили, що без підводного полювання або дайвінгу ваше життя не має сенсу, то потрібно задуматися про вашу безпеку на воді і під водою, а також на суші.
  5 Темы
  8 Сообщения
  Последнее сообщение Re: Подводные часы suunto d4i
  Vida Перейти к последнему сообщению
 • 2 Темы
  2 Сообщения
  Последнее сообщение Газовий пальник для походу
  Xrux Перейти к последнему сообщению
Новая тема
В этом форуме нет сообщений.

Вернуться к списку форумов

Права доступа

Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения