Re: Вибір ласт для підводного полювання

Ласти дозволяють швидко і маневрено плавати. Їх конфігурація, жорсткість, і, в кінцевому рахунку, потужність гребка вибирається з умов полювання і маси мисливця. Для подолання течій і великих водних просторів, для швидкого занурення і спливання краще мати пасти довгі і потужні. Для спокійного полювання в мілководній частині водойм чудово підійдуть ласти середньої довжини і жорсткості. Звичайно, вони не повинні здавлювати або натирати стопу, а також мати таких виступів, які будуть чіплятися за траву, гілки або, не дай бог, рибальські мережі.
Ответить
Аватара пользователя
Xrux
Администратор
Сообщения: 276
Зарегистрирован: 23 апр 2016, 20:36
Откуда: Чернигов
Контактная информация:

Re: Вибір ласт для підводного полювання

Сообщение Xrux »

Ось уже не за горами і новий сезон, але поки що ще стоять річки і озера, та ще й на кінець лютого вдарили хороші морози. Але через пару годин настане перший день весни. Так що настрій підняте. Трохи зробив відступ. І так що ж я хотів тут написати, а написати хотів, що взяв я собі для літа нові калоші з сендвіч карбоновими лопатями фірми Лідерфін. Жорсткість брав медіум. Калоші взяв нового зразка Бісідайвер. У нових калош дуже м'які вуса в порівнянні з попередньою версією. Я вже раз встиг випробувати їх в басейні, але відео звіту не робив. Буде час, думаю відзніму своє особисте ІМХО. А так, в зв'язці даної збірки поки що можу сказати тільки все хороше. Але з одного запливу в дві години часу-це звичайно не Рік випробування в різних умовах полювання. Думаю, що я залишуся задоволений від куплених лопатей і калаш так само, як від склопластикових лопатях Лідерфін жорсткості хард, в яких я вже відплавав рік в дуже жорстких умовах.
Ответить

Вернуться в «Про ЛАСТИ (галоші, лопасті)»