Відкрито новий сезон підводного полювання 2020

Ответить
Аватара пользователя
Xrux
Администратор
Сообщения: 276
Зарегистрирован: 23 апр 2016, 20:36
Откуда: Чернигов
Контактная информация:

Відкрито новий сезон підводного полювання 2020

Сообщение Xrux »

Так склалося, що в 2020 році я просто перестав знімати відео в зв'язку з тим, що у мене навернулася камера. Та й в добавок полетіли підводні Годинники. І мій запал трохи спав і просто насолоджувався самим полюванням. Ні на що не відволікаючись. Коли не маєш даних приблуд, тобі все одно на скільки ти пірнув. Іноді можеш пірнути на 9 і цього не зрозуміти. Ти будеш захоплений чимось і при цьому не розуміти на кокой ти глибині. Організм сам скаже тобі, коли потрібно підніматися на верх. Та не про це. Взяв я у хорошого дружбана камеру - ГоуПро 8. Вирішив познімати. Тільки от згадав вже тоді, коли видимість на р.Десна дуже сильно впала після минулих дощів. Плюс до того ж ще піднялася сильно вода. В даному відео робоча полювання в чотири години часу. З них тільки 1/4 частина показана. І то, тільки лайтових корчів. Камера дала відзняти тільки 1 годину часу і села. Любителів пострілів по рибі в даному відео не буде. Тут показана робота в поганій видимості на хорошому перебігу з великою закоряженностью, мережами і мотузками на завалених деревах. Дане відео відзнято на GoPro HERO8 Black.
Аватара пользователя
Xrux
Администратор
Сообщения: 276
Зарегистрирован: 23 апр 2016, 20:36
Откуда: Чернигов
Контактная информация:

Re: Відкрито новий сезон підводного полювання 2020

Сообщение Xrux »

Ось пройшло дня три з моменту як ми були на р.Десна. Це був вихідний день і можна поїхати попірнати днем. Це дуже класно. Тому як серед тижня у тебе може тільки виходити після роботи. І ти в швидкому темпі збираєш снарягу і їдеш до напарника, після вирішується куди їдемо вже по-дорозі. І ось поки, що є у мене можливість виїжджати на нічну, а також є Підводна камера, яку взяв познімати у одного, то звичайно ж не варто витрачати час в порожню. Виїжджаємо на закарчовану ділянку, де я вже був в цьому році, але тільки вдень. І там дуже не погані завали і є велика, навісний дах, а під нею глибина до 6 метрів. Вночі туди пірнати-це повний безрозсудок, тому як днем туди залізти це ще те диво. Видимість погіршується з кожним днем. І я навіть в деяких місцях сторопів від поганої видимості. Минуло хвилин 10 і очі почали сприймати цю видимість. Відіряли ми в цьому місці близько 3-х годин. Майже марно. Риби Немає, яка повинна бути. А завали?? вони красиві і стрьомні часом. Завжди акуратно пірнаємо.
Аватара пользователя
Xrux
Администратор
Сообщения: 276
Зарегистрирован: 23 апр 2016, 20:36
Откуда: Чернигов
Контактная информация:

Re: Відкрито новий сезон підводного полювання 2020

Сообщение Xrux »

Кінець листопада і я вирішив виїхати на полювання. Вийшло поїхати одному, у багатьох не вийшло. Поїхав туди, куди можна було без проблем доїхати до місця в зв'язку з пройденими дощами і неможливістю доїхати до будь-якого місця без пригод. Тим більше, що поїхав сам. Та й машина моя не повнопривідна. Цього року в місці, де полював я забирав амура на 22,3 кг фото докладу нижче, а також забирав сазанов. Але ось з відомістю в цьому році там не дуже. Вода піднялася десь на один метр і посилилася течія. Я відіряв у завалах близько трьох годин, після чого у мене стали підмерзати ноги - вода 2 градуси. Я дуже акуратно пірнав щоб не лякати рибу, та й видимість ще та.. Притому в цьому місці дуже великі завали і з такою видимістю в них можна залишитися назавжди. Так в цьому відео немає пострілів, не ладиться у мене з цим. Рибка не хоче потрапляти на камеру.
Амур взят именно в этом месте, где снималось данное видео. Амур завесил на 22.3 кг.
Амур взят именно в этом месте, где снималось данное видео. Амур завесил на 22.3 кг.
Ответить

Вернуться в «ВІДЕО ПРО ПІДВОДНЕ ПОЛЮВАННЯ»