Поломки калош і лопатей

Ласти дозволяють швидко і маневрено плавати. Їх конфігурація, жорсткість, і, в кінцевому рахунку, потужність гребка вибирається з умов полювання і маси мисливця. Для подолання течій і великих водних просторів, для швидкого занурення і спливання краще мати пасти довгі і потужні. Для спокійного полювання в мілководній частині водойм чудово підійдуть ласти середньої довжини і жорсткості. Звичайно, вони не повинні здавлювати або натирати стопу, а також мати таких виступів, які будуть чіплятися за траву, гілки або, не дай бог, рибальські мережі.
Ответить
Аватара пользователя
Xrux
Администратор
Сообщения: 276
Зарегистрирован: 23 апр 2016, 20:36
Откуда: Чернигов
Контактная информация:

Поломки калош і лопатей

Сообщение Xrux »

І так все ж довелося створити нову гілку тим. І не створював би якби не сталося те, що сталося.У таких ситуаціях не був і можна сказати навіть і не чув, що можуть поламатися калоші. А тут така справа. І нічого такого не робив, а воно раптом ось так і вийшло, але добре що під кінець закриття сезону 2017. Я вже звичайно подумував підзакрити сезон через пару трійок пірналок, але довелося закрити трохи раніше. Хотів в зимовий період ще взяти ось таку пару калош для зими, але вже тепер подзадумаюсь над вибором. Хоча можу сказати, що дані калоші не погані за свої гроші. І відслужили мені вірою правдою, але .... мабуть прийшов їх кінець. Дивіться нижче у відео що-ж сталося з калошами PELENGAS.
Ответить

Вернуться в «Про ЛАСТИ (галоші, лопасті)»