Підводний ліхтар " HunterProLight - 4 Pulsar»

Ліхтар, можливо, не перший елемент спорядження для підводного полювання, але рано чи пізно питання вибору ліхтаря постає перед мисливцем.Як вибрати ліхтар, який вам потрібен, де його купити, що необхідно знати про ліхтарі, щоб не переплачувати, на які характеристики слід звернути увагу? Якщо ви вибираєте перший ліхтар для підводного полювання, то не варто експериментувати з неперевіреними виробниками. Також не варто купувати ліхтар, не призначений для використання під водою і сподіватися, що звичайна герметизація корпусу вирішить питання (дані маніпуляції можливі, але при наявності певного досвіду і знань).
Ответить
Аватара пользователя
Xrux
Администратор
Сообщения: 276
Зарегистрирован: 23 апр 2016, 20:36
Откуда: Чернигов
Контактная информация:

Підводний ліхтар " HunterProLight - 4 Pulsar»

Сообщение Xrux »

Отже, всім любителям підводного полювання Привіт. Мені хотілося б зробити свій відгук про даному ліхтарі. Не знаю, але багато хто в коло даного ліхтаря створюють ажіотаж на даний час. Типу його важко придбати, велика на нього черга, потрібно просити через когось, що б його замовити і т.д. як на мене-не знаю, це ж просто ліхтар, а не Продукти харчування, коли їх просто напросто немає.
Так, ліхтар вельми не поганий, навіть дуже перевершив мої очікування, але і ціна звичайно ж на нього не маленька, хоча сам виробник заявив що це буде так звана бюджетна версія. Виробник швидше за все мав зниження вартості в порівнянні зі своїми попередніми ліхтарями. У свою чергу можу сказати те, що я плавав з даними ліхтарем в басейні і у мене залишилися, не дивлячись на те що в ліхтарі стояло світло в 5000, гарне враження. Так як я брав камеру і хотів зняти його разом з іншими бюджетними ліхтарями, але на жаль, не вийшло, в зв'язку з тим, що забув вставити в камеру картку. А народ, хоч і плавав з камерами не зробив нормального відео порівняння і просто показати як даний ліхтар світить в басейні. Думаю, що на цьому тижні я постараюся зняти відео про даному ліхтарі. Можу сказати однозначно те, що я б був не проти мати в своїй колекції даний ліхтар. Але з іншими світлодіодами-центр 4000, а ореол 3000. Але на даний момент виробник не може такого зробити. Є три температури 5000, 4000, 3000. Комбінованої поки що немає. А ось відео даного ліхтаря. Думаю що нижче з'явиться і мій огляд даного ліхтаря. Але це буде трохи пізніше.
Аватара пользователя
Xrux
Администратор
Сообщения: 276
Зарегистрирован: 23 апр 2016, 20:36
Откуда: Чернигов
Контактная информация:

Re: Підводний ліхтар " HunterProLight - 4 Pulsar»

Сообщение Xrux »

І ось прийшов час показати відео огляд нового ліхтаря «HunterProLight-4 Pulsar». Так само в відео будуть представлені і інші ліхтарі.
Ответить

Вернуться в «Про ЛІХТАРІ»