Re: Видеозамальовки про підводне полювання

Ответить
Аватара пользователя
Xrux
Администратор
Сообщения: 276
Зарегистрирован: 23 апр 2016, 20:36
Откуда: Чернигов
Контактная информация:

Re: Видеозамальовки про підводне полювання

Сообщение Xrux »

Приєднуватися. Та ж річка та ж муть.
Аватара пользователя
Xrux
Администратор
Сообщения: 276
Зарегистрирован: 23 апр 2016, 20:36
Откуда: Чернигов
Контактная информация:

Re: Видеозамальовки про підводне полювання

Сообщение Xrux »

Аватара пользователя
Xrux
Администратор
Сообщения: 276
Зарегистрирован: 23 апр 2016, 20:36
Откуда: Чернигов
Контактная информация:

Re: Видеозамальовки про підводне полювання

Сообщение Xrux »

Полювання в корчиках на глибині в каламутнику сильних успіхів не принесло. Таке враження що до нашого приїзду хтось пройшовся електровудкою або ж попрацювали вночі з ліхтарями. Так як хороші кінчики були абсолютно порожніми, ну майже порожніми, за винятком пару моментів.
Аватара пользователя
Xrux
Администратор
Сообщения: 276
Зарегистрирован: 23 апр 2016, 20:36
Откуда: Чернигов
Контактная информация:

Re: Видеозамальовки про підводне полювання

Сообщение Xrux »

Було вирішено зробити вилазку знову таки на р.снів, незважаючи на те, що до цього йшов дощ три дні. Але все ж ми взяли і поїхали. Погода виявилася напрочуд сонячною і радувала теплим сонечком. Але те, що було під водою не особливо радувало. Був щільний мутняк. Доводилося постійно падати на дно, щоб хоч щось бачити. Однак були моменти, коли і ліхтар був просто безсилий і доводилося переміщатися в більш прозору воду. На просторах ютуба є дуже багато відео, де беруть хорошу, велику риби, але там і певні умови для її взяття. Тим, хто думає що ми профани і ловимо дрібниця-Ласкаво просимо до нас, в наші умови лову риби: mrgreen:
Завжди зустрінемо і покажемо, де можна пополювати в наших місцях. А після, зробите свої висновки. Всім удачі і хорошого прозрака.
Аватара пользователя
Xrux
Администратор
Сообщения: 276
Зарегистрирован: 23 апр 2016, 20:36
Откуда: Чернигов
Контактная информация:

Re: Видеозамальовки про підводне полювання

Сообщение Xrux »

Черговий вихідний день і ми знову їдемо на улюблене підводне полювання. Трохи не вдалим видалася дана полювання, але в цілому від поїздки залишився дуже задоволеним. Буквально вже був готовий плисти і тут при надяганні маски обривається її ремінець. Благо у мого напарника Юрія Павловича була запасна маска, а то б довелося в'язати різні вузли на розірваному ремінці. Однак не все вже було і добре. У запасний маски весь час запотівав ліве око. Можна сказати точно я не потрапив близько 4 щук через запотівав скла. І навіть до кінця полювання маска все одно потіла не дивлячись на постійні обробки за допомогою слини. Так що раджу всім мати хоча б одну запасну маску. І бажано її возити з собою. А якщо у вас є пліт або маленький човник, то можна її покласти, не завадить. Так як мені довелося переходити під берег полює більшою мірою, то особливо я не знімав відео т.к. запасного акумулятора у мене немає для відео. А камеру включаю тільки, коли роблю нирки, де може під корчиками щось бути. Отже трохи відео замальовки виїзду на річку.
Аватара пользователя
Xrux
Администратор
Сообщения: 276
Зарегистрирован: 23 апр 2016, 20:36
Откуда: Чернигов
Контактная информация:

Re: Видеозамальовки про підводне полювання

Сообщение Xrux »

І ось настали перші дні осені, але вода все ще досить тепла. Ще можна плавати з відкритими долоньками без будь-яких рукавичок, що радує. Виїзд був на нове місце. Хоча я тут один раз і був, але провів в даному місці трохи більше години, після чого дане місце було покинуто. І ось знову ми тут. Приїхали за великою рибою. Сформувалося напевно таку думку. що якщо є хороша глибина, значить і риба повинна бути гідна. Але не тут то було. За повну полювання я власне нічого гідного не бачив ні в корчиках, ні в траві. Ну є і позитивні моменти-гарний настрій, попірніли нові кінчики, провели час на природі. Як полювали відос нижче.
Аватара пользователя
Xrux
Администратор
Сообщения: 276
Зарегистрирован: 23 апр 2016, 20:36
Откуда: Чернигов
Контактная информация:

Re: Видеозамальовки про підводне полювання

Сообщение Xrux »

Ось приїхали на нове місце пополювати. Але на глибині нічого так і немає. Таким чином це мене змусило піти під берег. Так як третю полювання поспіль я не хотів залишатися без риби. Полював 7 годин. У підсумку на сковорідку наколупав молоденьких щук.
Аватара пользователя
Xrux
Администратор
Сообщения: 276
Зарегистрирован: 23 апр 2016, 20:36
Откуда: Чернигов
Контактная информация:

Re: Видеозамальовки про підводне полювання

Сообщение Xrux »

Пополював близько 5 годин. Шукав відповідну щуку для даного періоду часу року, але швидше за все, ще або зарано або ж не знайшов цього гідного хижака. Однак можу зауважити, що плавати без рукавичок - ще можна, руки не мерзнуть і натяку на це немає.
Аватара пользователя
Xrux
Администратор
Сообщения: 276
Зарегистрирован: 23 апр 2016, 20:36
Откуда: Чернигов
Контактная информация:

Re: Видеозамальовки про підводне полювання

Сообщение Xrux »

Був виїзд на р. снів, але особливих успіхів в цьому році дана річка не приносить. Ось відразу два звіти поспіль по полюванню на р. снів в різних місцях. Вся полювання описана в самих роликах.

Ответить

Вернуться в «ВІДЕО ПРО ПІДВОДНЕ ПОЛЮВАННЯ»